Crazyland
За да видите съдържанието на форума трябва да се логнете! :P
Crazyland
За да видите съдържанието на форума трябва да се логнете! :P
Crazyland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazyland

:P
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Последната пиеса...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 8:42 pm

Последната пиеса... 590779 Понеже нашата група ходи по отделно понякога, споделете тук...


П.С иначе последната пиеса, която аз гледах беше Казанова... мисля, че само на госпожата й хареса... и на Мария, но заради циците...
Госпожата все иска да ни убеди, че не сме харесали пиесата, защото не знаем историята и че пиесата била много тъжна...

Но според мен си беше чист фарс, лишен от смисъл, в който някой монолози бяха прекалено дълги и прекалено... оплетени, че да ги разбере публиката. Да не говорим, че играта въобще не беше кой знае какво и не мисля, че имаше хора, който наистина да ме .. докоснат... с играта си.
Тъй че пиесата си беше ужасна, дори знаейки историята, въобще нямаше нищо тъжно, то беше чак комично... колко зле е показана "драмата" в живота на Казанова.
Върнете се в началото Go down
~bagi~
MONSTEEER!
MONSTEEER!
~bagi~


Posts : 787
Points : 567
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 11:11 pm

Аз последно преди 1 седмица гледах "Вуйчо Ваньо". Първоначално като четох пиесата не ми хареса особено...даже смятах,че е най-лошата му от всичките, които прочетох..но когато отидохме, закъсняхме с 15 мин и вече нямаше места и трябваше да седим прави....е ние се възползвахме от стълбите и така започна магията...имаше невероятна атмосфера...седейки там и гледайки добрата игра...беше толкова уютно и забавно...беше доста добре интерпретирана от режисьора и вече имам друг поглед върху историята...хареса ми играта и се смях доста(не както като я четях)..пък и това да седиш удобно, ни най-малко обезпокояван, не се случва често и беше супер..при това в камерна зала...още по-задушвно Последната пиеса... 330591 искам пак така! Последната пиеса... 16068
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeСъб Яну 23, 2010 8:30 pm

Аз гледах "Сако от Велур" с Георги Мамалев, Мария Сапунджиева, Николай Урумов... и другите не ги помня пък и не съм ги виждала май преди Последната пиеса... 16068 . Пиесата беше изпълнена с комунистически и бюрократичен хумор... На мен не ми хареса особено, именно защото явно не си падам по такъв вид шеги.... но пък цялата зала обикновено избухваше смях, докато аз бях на път да заспя т.е приятно да се унеса...
Георги Мамалев естествено беше забавен и се раздаваше докрай в няколкото си роли, превъплъщавайки се в различни персонажи... Идеята беше ъмм... да кажем добра, но въобще не може да се каже, че имаше добра история...
Аз мразя, ама направо не понасям нищо да не се случва, когато ходя на театър, ами цялата пиеса да е изградена просто от няколко различни случки под общ мотив...
Искам да гледам нещо като "Крал Лир", нещо като "Кожа и небе"... Последната пиеса... 590779 хайде да отидем на смислена пиеса, моля Ви!
Върнете се в началото Go down
supernova
Укротителят на Форума!
Укротителят на Форума!
supernova


Posts : 1112
Points : 663
Join date : 24.09.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 8:55 pm

вишнева градина... и владо карамазов участваше Последната пиеса... 590779 но не мога да кажа че съм впечатлена от неговото участие, въпреки че беше забавен и сдържан... пиесата ми се строи някак незавършена... очаквах друг край и затова я гледах средоточено, но не ме трогна.. иначе артистите бяха добри, ако изключим тази, която се правеше на германка и крещеше ужасно и преиграваше...
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeНед Мар 21, 2010 7:40 pm

"Идеалният мъж" на мен ми хареса и беше доста в стила на Оскар Уайлд - по-малко действие и много разсъждения, които предвижват пиесата напред. И този път Владо и играеше страшно добре Последната пиеса... 509775 Последната пиеса... 885339 направо се чудех какво му е станало Последната пиеса... 590779 защото той по принцип за актьор не е много добър.
Обаче главната героиня злодейка толкова много ме дразнеше, че исках да я убия Последната пиеса... 590779 .


Ето една статия от преди 3 години, която не представя постановката в добра светлина, но ми стана смешна Последната пиеса... 590779 след като вчера го гледах:

"Казват, че българското кино било слабо, защото нямало теми, изпълнители и пари. Казват също, че българският театър бил много силен, заради високия професионализъм на трупите и богатия набор от класически пиеси. Българското кино и българският театър, обаче са свързани, тъй като и на двете места се вихрят едни и същи некадърници.

Народният театър би трябвало да е мястото, където се прави най-добър театър, където играят най-добрите актьори и няма компромиси с качеството. Дръжки! С постановката Идеалният мъж, Народният театър почти постигна непостижимото - да направи Оскар Уайлд да звучи тъпо.

Проблемът основно се дължи на българската актьорска школа, която бълва еднакви по форма и маниер актьори. То не беше напиняне (wink @ starry Jen), то не беше крещене, то не беше диалог пуснат на 75 оборота. Ако бяха забързали още малко репликите, съвсем нищо нямаше да им се разбира.

Да почнем подред.
Бедни, Юлиян Вергов, не е достатъчно само да бърбориш слабоумни смешки в комедийно сериалче или да си партнираш с коне в реклами за бойлери, за да играеш на "Голямата сцена". Нужно е и малко да поназнайваш занаята, все пак. Явно напоследък това не е определящо, за да те вземат да играеш в Народния. Вергов "достави" всичките си реплики с чувствеността на пън и с ритъма на второкласник. Представете си честване на 24 май в средностатистическо училище с рецитиране на стихчета и поне мъничко ще се доближите до изпълнението на Вергов. Честно!

Владо Карамазов се опита да надкрещи всички и успя! Нито следа от изтънчения, циничен и остроумен персонаж на Лорд Артър. По-скоро балкански мачо влязъл в смокинг, който не му подхожда. Все пак Карамазов, горе-долу се справи с ролята. Имаше и мотивация. Залата беше пълна с невръстни момиченца, които при първата му поява почнаха да си шушнат: "Ето го! Ето го! Колко е силен гласът му!", а при финалната викаха като на концерт.

Мария Каварджикова е красива жена, а и аз не съм добре настроен към ейджистки забележки. Но все пак нужно ли беше да приказва като робот, чиито акумулатори са на привършване.

И така нататък, и така нататък..."

Последната пиеса... 590779 Последната пиеса... 906393 Последната пиеса... 590779 Последната пиеса... 590779 Може пък за три години да са задобрели....иначе Мария Каварджикова съм я виждала в "Дядо Коледа е боклук" и "Балът на крадците" Последната пиеса... 590779 ама не я помня! И мисля, че тя наистина играеше най-слабо (както казах - исках да я убия)


Последната промяна е направена от Feu на Нед Мар 21, 2010 7:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeНед Мар 21, 2010 7:43 pm

supernova написа:
вишнева градина... и владо карамазов участваше Последната пиеса... 590779 но не мога да кажа че съм впечатлена от неговото участие, въпреки че беше забавен и сдържан... пиесата ми се строи някак незавършена... очаквах друг край и затова я гледах средоточено, но не ме трогна.. иначе артистите бяха добри, ако изключим тази, която се правеше на германка и крещеше ужасно и преиграваше...

Последната пиеса... 590779 Последната пиеса... 590779 Да не е била Мария Каварджикова Последната пиеса... Image_273671_3

Последната пиеса... 590779 ще е интересно, ако и двете сме я намерили за ужасна в две различни постановки
Върнете се в началото Go down
supernova
Укротителят на Форума!
Укротителят на Форума!
supernova


Posts : 1112
Points : 663
Join date : 24.09.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeНед Мар 21, 2010 11:36 pm

мисля че беше друга...
Върнете се в началото Go down
~bagi~
MONSTEEER!
MONSTEEER!
~bagi~


Posts : 787
Points : 567
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 2:17 pm

Аз по-скоро се присъединявам към негативното мнение за "Идеалния мъж"....помня,че Владо много ме дразнеше докато "играеше"...Само се размяташе по сцената и се насилваше докато говореше...не ми хареса Последната пиеса... 710600 Последната пиеса... 590779
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 9:02 pm

~bagi~ написа:
Аз по-скоро се присъединявам към негативното мнение за "Идеалния мъж"....помня,че Владо много ме дразнеше докато "играеше"...Само се размяташе по сцената и се насилваше докато говореше...не ми хареса Последната пиеса... 710600 Последната пиеса... 590779

не знам, този път беше много отбран, въобще не се е размятал Последната пиеса... 509775 ... на мен много ми харесаха как играеха Владо и една млада актриса... които накрая се сгодиха те бяха сладури
Върнете се в началото Go down
~bagi~
MONSTEEER!
MONSTEEER!
~bagi~


Posts : 787
Points : 567
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 9:24 pm

Последната пиеса... 590779 Последната пиеса... 590779 Емии, вече и не ги помня Последната пиеса... 590779
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост
Anonymous



Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 10:06 pm

От моето даскало почти всеки месец госпожите организират и посещаваме разни пиеси.Аз последно бях на "Балът на крадците" и по мое мнение е адски забавна пиеса..мм друг е въпросът,че местата ни бяха горе на балконите и после едвам ходих и спах,понеже вратът ме болеше Последната пиеса... 6450
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 10:10 pm

BloodyDragoN написа:
От моето даскало почти всеки месец госпожите организират и посещаваме разни пиеси.Аз последно бях на "Балът на крадците" и по мое мнение е адски забавна пиеса..мм друг е въпросът,че местата ни бяха горе на балконите и после едвам ходих и спах,понеже вратът ме болеше Последната пиеса... 6450

ние също бяхме на бала на крадците ама не се сещам много от пиесата, но като цяло май тогава ми беше за втори път и някак ми беше много готино да ги гледам как играят Последната пиеса... 590779
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 10:11 pm

nemo написа:
BloodyDragoN написа:
От моето даскало почти всеки месец госпожите организират и посещаваме разни пиеси.Аз последно бях на "Балът на крадците" и по мое мнение е адски забавна пиеса..мм друг е въпросът,че местата ни бяха горе на балконите и после едвам ходих и спах,понеже вратът ме болеше Последната пиеса... 6450

ние също бяхме на бала на крадците ама не се сещам много от пиесата, но като цяло май тогава ми беше за втори път и някак ми беше много готино да ги гледам как играят Последната пиеса... 590779

Последната пиеса... 590779 Имаме си цяла тема за точно тази пиеса...

Аз също не я помня много добре, помня само, че бях разочарована
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeВто Юни 15, 2010 6:06 pm

Аз ходих мноого отдавна преди 1 месец (почти) на "Наемът", който е рок-мюзикъл... и така ми се иска да го дават пак, за да го гледам отново и да ви заведа и вас Последната пиеса... 397209 защото без вас не беше същото Последната пиеса... 935288

Иначе съм доста впечатлена от точно тези актьори на Натфиз... бяха страхотни - свежи, талантливи, бяха премерени, но и отдадени и се раздаваха на сцената. Лично на мен страшно ми хареса - дори хората в залата им станаха на крака и пяхме една последна песен с актьорите Последната пиеса... 697909
Искам паааккк....
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeВто Окт 12, 2010 8:57 pm

последната пиеса , която гледахме беше "Железния светилник" мен лично ми хареса, бях доста впечатлен от края с ефектите, с музиката, играта на актьорите.... беше драматично Последната пиеса... 697909
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 9:54 am

nemo написа:
последната пиеса , която гледахме беше "Железния светилник" мен лично ми хареса, бях доста впечатлен от края с ефектите, с музиката, играта на актьорите.... беше драматично Последната пиеса... 697909

историята беше променена, актьорите много викаха, публиката беше от малки недорасли момиченца... Последната пиеса... 590779 които като видят цици и избухват в смях, а на драматичните моменти всичко обвързват със секс и почват да пляскат и пак да се хилят Последната пиеса... 509775 .... да не говорим за онази, която през цялото време зад нас разказваше какво ще стане по-нататък Последната пиеса... 590779 ... като цяло на мен не ми хареса, беше много натоварващо...
Иначе "Сирано..." ми хареса май повече, Владо Карамазов беше много смешен с този селски акцент Последната пиеса... 590779 , но пък историята за носа на главния герой беше малко Последната пиеса... 590779 странна... На мен много ми харесаха монолозите на Деян Донков... как те двамата ще бъдат един герой- речта(мисълта) и външната красота.... даже мисля да гледам филма, ако ми остане време
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последната пиеса... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната пиеса...   Последната пиеса... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последната пиеса...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любима пиеса?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Crazyland :: Театър-
Идете на: