Crazyland
За да видите съдържанието на форума трябва да се логнете! :P
Crazyland
За да видите съдържанието на форума трябва да се логнете! :P
Crazyland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazyland

:P
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сайта 1 Декември !!!

Go down 
+2
black_fate
nemo
6 posters
АвторСъобщение
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 4:05 pm

Хора екипа на форума започна работа и по личен сайт свързан с дейноста и творческата работа на потребителите в нашия мил форум. Общо взето целта е да подредим всички наши неща на едно място... Най интересната част може би ще е Crazy Book- a той ще представлява нещо като лексикон за всеки един потребител. Също така ще направим една огромна галерия от нашите най- забавни снимки... Сайта 1 Декември !!! 16068 С малко повече труд от мой страна мога да го завърша и до 1 седмица , но незнам дали ще имам време за това като крайна дата казвам 1 Декември. Ако някой има идей нека ги сподели аз ще вида какво ще мога да направя по въпроса. Също така по някое време ще се наложи да ви обезпокоя по скайп и да ви задам няколко въпроса за Crazy Book -a ... Сайта 1 Декември !!! 16068
Върнете се в началото Go down
black_fate
Укротителят на Форума!
Укротителят на Форума!
black_fate


Posts : 1231
Points : 1031
Join date : 28.06.2009
Age : 31
Location : Sofia

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 7:20 pm

Mimi said: МРИ БЕЕЕЕЕЕЕ Сайта 1 Декември !!! 590779

аз пък отказвам да ти отговарям на въпроси за лексикон!!!
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 7:26 pm

Еми хубаво ти няма да имаш страница Сайта 1 Декември !!! 39998 проблема е решен Сайта 1 Декември !!! 616679
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 8:52 am

Сайта 1 Декември !!! 16068 Искам въпросите да са мнооооооогоооо и шантави, и нормални
Върнете се в началото Go down
supernova
Укротителят на Форума!
Укротителят на Форума!
supernova


Posts : 1112
Points : 663
Join date : 24.09.2009
Age : 32

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 9:08 am

Добра идея

Сайта 1 Декември !!! 16068
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 5:36 pm

Feu написа:
Сайта 1 Декември !!! 16068 Искам въпросите да са мнооооооогоооо и шантави, и нормални
тъй като в теб има дар слово може да ми помогнеш с тях ...
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 6:18 pm

Сайта 1 Декември !!! 641488 Така народе остават 5 дена до премиерата на сайта Сайта 1 Декември !!! 26618 общо взето тези дни ще работа почти всяка вечер ( заради вас няма да гледам Грозната Бети) ... Иве ще те помоля да интервюираш хората с забавни въпроси и да ги кача... За да може да е готова и тази част от сайта . Сайта 1 Декември !!! 366908 Ако някой има предложения и нещо, който иска да бъде публикувано да ми го прати или да пише тука.
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 7:59 pm

nemo написа:
Сайта 1 Декември !!! 641488 Така народе остават 5 дена до премиерата на сайта Сайта 1 Декември !!! 26618 общо взето тези дни ще работа почти всяка вечер ( заради вас няма да гледам Грозната Бети) ... Иве ще те помоля да интервюираш хората с забавни въпроси и да ги кача... За да може да е готова и тази част от сайта . Сайта 1 Декември !!! 366908 Ако някой има предложения и нещо, който иска да бъде публикувано да ми го прати или да пише тука.

Сайта 1 Декември !!! 26618 що пък аз... аз трябва да измисля сега всичките така ли? добре ще обера някое списание
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 7:29 pm

http://scandalland.piczo.com Заповядай те . С 13 Дни закъснение, но готов за използванее. В Crazybooka са сложени само потребители, който са отговорили на въпросите нека, всички други който ги няма да ми пишат да им дам въпросите. Същотото важи и за галерията сложил съм снимки който имам ако някой се чувства пренебрегнат да ми прати снимки ще сложааа, ако някой има стихотвориня,разкази нека ги дава същооо ... Абе с една дума ако искате нещо да сложа ми го пратете и кажете. mi..plezi se
Върнете се в началото Go down
Tan4eto
In love with the Forum
In love with the Forum
Tan4eto


Posts : 141
Points : 136
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeПон Дек 14, 2009 11:35 pm

къде е crazybook???...
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост
Anonymous



Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 12:39 am

Сайта единственото му хубаво нещо е визията , играл е емо да намери хубави картинки и тн изглежда приятно но до там ....
Целия сйа т е пълен с грешки и недосмислици от гледна точка на правилност. Липсващи бутони , Странни явления и тн. Никога ма никога не правете сайт от сайт з аправене на сайотове :) Писането на ръка ще нарпави сайта ви много по-хубав и както го искате и тн.
Менюютата ти са доста объркани. Липсващи връзкиз а връщане също. Разбира се от готовия сайт идват проблемите с тестване с различни платформи. Тествах с всички броузъри и се появат доста неща на места различно при различни настройки. Проблем имаш с растежението при различни видове монитори сайта изглейжда различно :) Дори на моя малък в момента не е центрирано както трябва и има доста празни пространства :) , да не говорим на 23 инчовия ми. Спирам да тествам тъй като е късно рпез ноща.
Още еидн интересен факт кода ти е грешен , т.е. не правилно подреден , така се случва при говтовите сайтове , но за това дори може да бъдеш осъден за вбъдеще защото сайта ти е непрочитаем от слепци. Може да бъде повдигнато от някой заядлив обвинение за дискриминация към слепите хора.

Значи имаш много добър усет за да стане красив сайта , но ти трябва малко да се обучиш какд а станат нещата. С твоя усет може да станат нещата още по-хубаво. Може да седнеш и да направиш един самоучител за интернет програмиране или уеб дизайн и тн за правене на сайтове. Да научиш нещата и ще стане муцка.

ето някои мои сайтове дето съм правил:
http://bigcartel.com/
http://sidorenko.net/
http://psistorm.eu/index.php
http://www.blackdragonclan.eu/news.php

а сега работя в свободното си време над сайта на Иво и Виктор за дипломната работа
http://blackseawb.hit.bg/#

ПС Мен защо ме няма нали уж попълвах някакви въпроси и тн за този въпросник >?
Върнете се в началото Go down
black_fate
Укротителят на Форума!
Укротителят на Форума!
black_fate


Posts : 1231
Points : 1031
Join date : 28.06.2009
Age : 31
Location : Sofia

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 6:38 am

Ми Емо .... сайта е за лично ползване - т.е. ЗЮА НАС!!! АСко ти се чувстваш сляп , то браво... Това че кода бил променен, че липсвали връзки и тн, кого го ебе ... емо може да добави колкото си иска бутони за връзки, просто е предпочел да има само тези... Никой не е искал правилен от гледна точка на ИТ сайт, искахме (т.е. дори не искахме) просто сайт с наши неща вътре и до толкова.... това, че кодовете били разместени и че твоята компютърна същност се обажда винаги когато не трябва не е наш проблем.
Аз съм страшно доволна от работата на емо, защото сама знам колко неоправдана работа е да правиш интернет сайт само чрез кодове или в крайна сметка чрез програма, но пак ти трябват кодовете .... Когато няма смисъл си няма смисъл.... а за този сайт няма смисъл!
Емо, мойте поздравления. Сайта е страхотен и със и без критики Сайта 1 Декември !!! 590779
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 8:32 am

Аз като натисна на връзката ми излиза Error ... Сайта 1 Декември !!! 26618 може би слепите хора вече са ни хакнали
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 10:04 am

Сигурно е така Емо, но найстина идеята беше друга: един прост обикновен сайт нищо професионално... Пък и аз съм го качил в piczo.com ... Там всеки си прави сайта без никакви правила , тъй че сиг има доста хора, които могът слепите да осъдят .
Върнете се в началото Go down
Feu
The Rose
The Rose
Feu


Posts : 2501
Points : 2720
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 9:35 pm

Центрирай сайта и ще добавим и нови категории!...

Иначе ще пратя въпросите и на Таня да добавим и нея mi..plezi se ама тя нали рядко си влиза в Скайп, докато аз съм тук и се разминаваме...
Сайта 1 Декември !!! 590779 Та да си я имаме и нея в сайта
Върнете се в началото Go down
Tan4eto
In love with the Forum
In love with the Forum
Tan4eto


Posts : 141
Points : 136
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 10:33 pm

аз всяка вечер влизам в Скайпа mi..plezi se е до края на тази седмица ще имате отговорите ми... е може утре да ви кажа... mi..plezi se mi..plezi se mi..plezi se
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 6:46 pm

Сайта 1 Декември !!! 641488 ъпдейтнах малко сайта може да го посетите...
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 9:29 pm

Реших сайта да бъда спрян до 25 март. Причината е малкия интерес и не завършената визия и неща по него. Както знаете на 25 е рождения ден на форума (ставаме на 2 години) и екипа готви големи изненади. Една от който е съдбата на сайта(която е в моите ръце).... Не той няма да си отиде, напротив ще го упгредна за да може да има по голям интерес...
Върнете се в началото Go down
~bagi~
MONSTEEER!
MONSTEEER!
~bagi~


Posts : 787
Points : 567
Join date : 28.06.2009
Age : 32

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 9:53 pm

nemo написа:
Реших сайта да бъда спрян до 25 март. Причината е малкия интерес и не завършената визия и неща по него. Както знаете на 25 е рождения ден на форума (ставаме на 2 години) и екипа готви големи изненади. Една от който е съдбата на сайта(която е в моите ръце).... Не той няма да си отиде, напротив ще го упгредна за да може да има по голям интерес...

Сайта 1 Декември !!! 590779 Сайта 1 Декември !!! 590779 Ам! Моят рожден ден е на 25-ти, а на форума на 24-ти!! Сайта 1 Декември !!! 590779
Върнете се в началото Go down
nemo
Луда Лама
Луда Лама



Posts : 1504
Points : 1805
Join date : 28.06.2009
Age : 31

Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitimeПон Мар 29, 2010 1:23 pm

Сайта 1 Декември !!! 26618 Хора сайта си отиде, сайта от който го правих умря Сайта 1 Декември !!! 697909 ( да хора имахме сайт ако не сте забелязали).
Махнах бутона за web докато не измислим друга алтернатива. За момента честно казано не ни трябва. Най много да сложа блог, в който да пишем разни простотии да качваме снимки и тн. Сайта 1 Декември !!! 697909 ЕДНА МИНУТА МЪЛЧАНИЕ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сайта 1 Декември !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сайта 1 Декември !!!   Сайта 1 Декември !!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сайта 1 Декември !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Crazyland :: Администрация :: Поддръжка :: Новини-
Идете на: